Dzieci uwielbiają spędzać czas w Gongolinie! Godziny płyną niezauważone, tylko posiłki odrywają je od fascynujących rzeczy, które tutaj odkrywają.
Chcesz ciekawie i aktywnie spędzić czas z dziećmi poza miastem? Pragniesz aby poznały wszystkie uroki polskiej wsi? Zapraszamy do Gongoliny!

Nasze atrakcje

DOMEK NA DRZEWIE

To tu spełniają się dziecięce marzenia o zabawie wśród konarów drzewa. Kilka poziomów, widok na staw, możliwość spojrzenia na kolegów z okienka. Zabawa w księżniczki i rycerzy gwarantowana!

STATEK PIRATÓW

Umożliwia zabawę sporej grupie dzieci. Piaskownica, zjeżdżalnia, przejście na most, miejsce do schowania się, mostek kapitański ze sterem i masztem to gadżety, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię.

MINI PLAŻA

Budowanie zamków z piasku, stawianie “babek”, czy też kopanie dołków łopatką to nieza­po­mniana przygoda dla każdego dziecka, a rodzicom pozwala na chwilę relaksu na leżaku.

PRZEPRAWA TRATWĄ

To ciekawa atrakcja, tratwą można przepłynąć aż na drugi brzeg. Dostarcza wiele radości i pozwala zmierzyć się z siłą własnych rąk. Można przeprawić się na “bezludną wyspę” i poczuć jak odkrywca.

HUŚTAWKI, HAMAKI

Nie tylko dzieci lubią bujanie wśród obłoków. Leżenie w hamaku to relaksująca aktywność dla każdego. Kiedy dzieci szaleją na leśnym placu zabaw rodzice chętnie im towarzyszą, odpoczywając.

PRZESTRONNY TEREN I PRZYRODA

Wokół stawu: zagajniki, górka, leśne place zabaw, plaża, zwierzęta. To wszystko sprawia, że dzieci na nowo odkrywają swoją dziecięcą radość bez smartfon´ów i tabletów.

ZWIERZĘTA

Wizyta w kolorowej zagrodzie jest dla dzieci dużym przeżyciem. To tutaj dzieci poznają zwierzęta znane z książek, ich zachowania, potrzeby. Nasze zwierzęta uwielbiają być przytulane, głaskane, karmione.

BOISKA

Umożliwiają prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych w oparciu nie tylko o elementy piłki nożnej, ale także koszykówki i siatkówki. Fantastyczny sposób spędzenia wolnego czasu dla dzieci i dorosłych.

KINO NA SIANIE

Nasza stodoła jako miejsce kreatywne często zmienia się w kino, gdzie na dużym ekranie, na miękkich pufach można obejrzeć film w gronie przyjaciół i kolegów.

ZAGRODA Z KRÓLIKAMI

Miękkie futerko, długie uszy i łagodne spojrzenie sprawia, że większość dzieci pragnie takiego zwierzaczka mieć w domu. U nas dzieci mogą pobyć z króliczkami dłuższy czas, przytulając, karmiąc, ale dowiadując się również, że mają one określone, ważne potrzeby.

DOJENIE KÓZ

Z babcią Jadzią to ukochane zajęcie wielu dzieci. Tutaj dowiemy się co je koza, jak mieszka, dlaczego warto pić kozie mleko, pójdziemy po trawę na łąkę. Samodzielna próba wydojenia kozy to nie lada wyzwanie i ekscytujące doświadczenie dla dzieci.

OGNISKO

Przyjemnie grzeje, daje poczucie wspólnoty, to miejsce spotkań towarzyskich. Tutaj próbujemy również naszych sił wokalnych przy akompaniamencie gitary. A kiełbaska i ziemniaki w mundurkach smakują najlepiej.